Biolog/ Biochimist debutant

Cautam un coleg, biolog/ biochimist debutant, care sa isi doreasca sa lucreze alaturi de o echipa dinamica, in cadrul laboratorului de analize medicale.

Candidatul ideal

  • Ai studii de specialitate biologie/biochimie si urmezi un master sau ai absolvit un master de biologie/biochimie.
  • Esti o persoana comunicativa, cu atitudine pozitiva, proactiva si ai dorinta continua de invatare.
  • Iti place sa lucrezi in echipa.
  • Ai minime cunostinte MS Office.
  • Ai 2 ani experienta anterioara (constituie un avantaj);

Responsabilitati

  • Primeste probe de la clinici si subcontractori pe baza borderoului predare – primire probe.
  • Triaza probele pe departamente.
  • Asigura centrifugarea probelor pretabile pentru acest demers conform procedurii standard.
  • Scaneaza si prelucreaza probele inainte de a le trimite in laborator.
  • Este responsabil de stoc, necesar si comenzi pe departamentul alocat.
  • Asigura suport departamentelor din laborator.

Beneficii

  • Sediul clinicii este intr-o locatie ultramoderna, aproape de metrou.
  • Pachet salarial atractiv.
  • Zile de concediu de odihna acordate in functie de vechimea in munca.
  • Bonuri de masa.

Tip Post: Full time, Maternity leave – 2 year contract

Tip Post: Full Time
Locatie Post: București

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Call Now Button