SANAMED HOSPITAL isi mareste echipa, cautam un coleg, medic specialist/ primar cu competenta in Asistenta Medicala de Urgenta Prespitaliceasca si/ sau Asistenta Medicala de Urgenta pentru Structurile de Primiri Urgente, care sa isi doreasca sa lucreze cu intr-o buna colaborare cu restul specialitatilor oferite de Sanamed pentru oferirea consultatiilor de specialitate.

Cerinte:

– Certificat de membru vizat
​- Aviz de libera practica

– Asigurare de malpraxis
– Cunostinte de limba engleza nivel mediu
– Abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara intr-o clinica medicala privata – Sanamed (www.sanamed.ro) – parte a grupului Fresenius.

Are rolul de a evalua prin anamneza, monitoriza si supraveghea sănătatea pacienţilor, prin examinări medicale la prezentarea acestora şi pe tot parcursul aflării in clinica de imagistica privind administrarea substantelor de contrast necesare tehnicilor imagistice ( CT, IRM).

Trebuie să cunoască noţiunile clinice de bază, să cunoască în detaliu, mijloace, protocoale, manevre specifice, în limitele competenţelor profesionale ce îi revin din autorizaţia de liberă practică.

Criterii colaborare:

  • Full-time
  • Consultatii de specialitate in ambulatoriu

Avantajele carierei in cadrul companiei noastre includ:

  • Apartenenta la Grupul Fresenius – lider mondial in furnizarea de produse si servicii pentru persoanele cu insuficienta renala cronica;
  • Sustinere in dezvoltarea profesionala;
  • Pachet salarial atractiv.

Tip Post: Full Time
Locatie Post: București

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Call Now Button